| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Grootte van de poriën | 3A |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Verpakking | 25 kg/BAG |
| Vorm | Sferisch |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Zuiverheid | 98% |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Maximum wateradsorptie | 21.5%min |
| CAS NR | 63231-69-6 |