| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Alkaliweerstand | Hoog |
| Porievolume | 00,30-0,45 l/g |
| Alkaliweerstand | Hoog |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Kleur | Wit |
| Porievolume | 00,30-0,45 l/g |
| Fluorideadsorptie | Hoog |
| Quality Management | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | korrelig |
| kleur | witte |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |
| Quality Management | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | korrelig |
| kleur | witte |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |
| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Thermische stabiliteit | Hoog |
| Porievolume | 00,30-0,45 l/g |
| Vorm | Ballen; korrelvormig |
| Alkaliweerstand | Hoog |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Vorm | Sferisch |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Wateradsorptie | laag |
|---|---|
| CAS NR | 110092-32-3 |
| Al2o3 | ≥ 93% |
| Fluorideadsorptie | Hoog |
| Thermische stabiliteit | Hoog |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| PH Waarde | 3-4 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |