| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Deeltje |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| kleur | Beige |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
|---|---|
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |