| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
|---|---|
| Size | 3-5mm |
| Pore Size | 4A |
| Product Name | 4A Molecular Sieve Desiccant |
| PH Value | 7-9 |
| Product Name | 4A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| PH Value | 7-9 |
| Size | 3-5mm |
| Shelf Life | 2 Years |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Eigenschap | Hoge Schuringsweerstand |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |