| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Vorm | korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
|---|---|
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| kleur | Beige |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| PH waarde | 6-8 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Houdbaarheid | 2 jaar |