| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
|---|---|
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| kleur | Black |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |