| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Type | Adsorbens |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| PH Waarde | 2-12 |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Product Category | Carbon Molecular Sieve |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |