| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| vorm geven aan | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Poriegrootte | 2-3nm |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |