| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Zuiverheid | 98% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| PH Waarde | 7-9 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Poriegrootte | 4A |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Vorm | Sferisch |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Kleur | Wit |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Poriegrootte | 2-3nm |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80℃ |