| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Model | Cms-220 |
|---|---|
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Levensduur | 2-3years |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Model | Cms-220 |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Model | Cms-220 |