| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Kleur | Wit |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| PH waarde | 6-8 |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |