| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-220 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-240 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-200 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-220 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Air and nitrogen ratio | 1.75, 2.0, 2.2, 2.25, 2.35, 2.5, 3.5, 4.65, 6.7 |
| Particle Diameter | 1.1-1.2MM |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| model | Cms-220/240/260 |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| model | Cms-220/240/260 |
| Type | adsorbens |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| kleur | Black |