| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Model | Cms-220 |
| Leven in dienst | 2-3years |
|---|---|
| type | Adsorbens |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |