| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| PH waarde | 6-8 |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| PH | 7-9 |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Shelf Life | 2 Years |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |