| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Naam | Moleculaire Zeef 3a |
|---|---|
| Voordeel | Goede Absorptie |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Packing | 25KG/Bag |
|---|---|
| Color | White |
| Moisture Content | 0.3% |
| Application | Air Drying |
| Shape | Beads |
| Packing | 25KG/Bag |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Moisture Content | 0.3% |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Crushing Strength | ≥90N |