| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Statische geadsorbeerde ethyleen mg/g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Kleur | beige |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |