| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Een andere naam | Moleculaire Zeef 4A |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Een andere naam | Moleculaire Zeef 4A |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Een andere naam | Moleculaire Zeef 4A |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| Statische geadsorbeerde n-hexane % | ≥12.0 |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Naam | Moleculaire Zeef 4a |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| kleur | beige |
|---|---|
| vorm | bal, korrel, strook; |
| grootte | 3--5.0mm; 4--6.0mm; |
| Pakketwatergehalte % | ≤ 1,5; |
| Statische geadsorbeerde CO2 % | ≥18.0 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |