| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| PH | 3-10 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |