| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| Kleur | Beige |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
|---|---|
| Maximale bulkdichtheid | 00,72 g/ml,0.70 g/ml |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Kleur | Wit |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |