| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Type | Adsorbens |
| Zuiverheid | 98% |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Maat | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |