| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Shelf Life | 2 Years |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
|---|---|
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |