| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Bedrijftype | Fabrikant |
|---|---|
| Grootte | 8*12 netwerk en 4*6-Netwerk |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Slijtage Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| PH waarde | 6-8 |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| PH waarde | 6-8 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |