| Kleur | Beige |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Type | Adsorbens |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| PH waarde | 6-8 |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Kleur | Wit |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |