| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
|---|---|
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Type | Dehydrerend |
| zuiverheid | 98% |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Zuiverheid | 98% |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Deeltje |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Naam | Moleculaire Zeef 3a |
|---|---|
| Voordeel | Goede Absorptie |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| kleur | beige |
| Maat | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Evenwicht Watercapaciteit | ≥ 27% |
| Vorm | gebied |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |