| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-220 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
|---|---|
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| model | Cms-220/240/260 |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| model | Cms-220/240/260 |
| Type | adsorbens |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Wateradsorptie | ≥45% |
|---|---|
| Al2o3 w/w %≥ | 89; 90 |
| Bulk specifiek gewicht g/ml≥ | 0.68 |
| Na2o w/w %≤ | 0.07-4.0 |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Leven in dienst | 2-3years |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| PH waarde | 2-12 |