| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| PH Waarde | 2-12 |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Levensduur | 2-3years |
| Quality Management | ISO9001 |
|---|---|
| Vorm | korrelig |
| kleur | witte |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Naam | Moleculaire Zeef 4a |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
|---|---|
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Verpakking | 25 kg/zak |
|---|---|
| Chemische formule | PD |
| Bulkdichtheid | 00,4-0,5 g/ml |
| Deoxideringsnauwkeurigheid | ≤5.0ppm |
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |