| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| PH | 7-9 |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
|---|---|
| Maximale bulkdichtheid | 00,72 g/ml,0.70 g/ml |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| PH Waarde | 3-4 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Vorm | Sferisch |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Kleur | wit |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | N ≥ 30-50 |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Type | Adsorbens |
| Zuiverheid | 98% |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Type | Adsorbens |
| Zuiverheid | 98% |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |