| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Vorm | Sferisch |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Vorm | Sferisch |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Toepassing | Drogende en Zuiverende Koelmiddelen |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Quality Management | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | korrelig |
| kleur | witte |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |