| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Vorm | Sferisch |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
| Vorm | Sferisch |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Vorm | Sferisch |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Grootte van de poriën | 3A |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Gebiedparels |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |