| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Vorm | Korrelig |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Oorsprong | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Zuiverheid | ≥ 99% |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Verpakking | 25 kg/BAG |
| Vorm | Sferisch |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |