| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| PH waarde | 6-8 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |