| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Sferisch |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| PH Waarde | 3-4 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Vorm | Sferisch |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Productennaam | 3.0 - 5.0mm Adsorbens van de zeoliet het Moleculaire Zeef voor Mechanisme van het Hoogspannings he |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |