| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| kleur | beige |
|---|---|
| vorm | bal, korrel, strook; |
| grootte | 3--5.0mm; 4--6.0mm; |
| Pakketwatergehalte % | ≤ 1,5; |
| Statische geadsorbeerde CO2 % | ≥18.0 |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Type | Adsorbens |
| Zuiverheid | 98% |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |