| Wateradsorptie | ≤10.0% |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Zuiverheid | 98% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Kleur | Beige |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| PH | 3-10 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |