| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Poriegrootte | 2-3nm |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Kleur | Wit |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
| Vorm | Sferisch |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Grootte van de poriën | 3A |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Gebiedparels |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Samenpersende Sterkte | 85N |