| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| Pakket | 25 kg/BAG |
|---|---|
| Productnaam | Moleculair zeefdeshydratiemiddel |
| Toepassing | Luchtdrogen, gaszuivering |
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Poriegrootte | 4A |
| PH Waarde | 7-9 |
| Vorm | Korrelig |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |