| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Vorm | Korrelig |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Sollicitatie | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 35mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Vorm | Sferisch |
|---|---|
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Deeltjesdichtheid | 10,2-1,3 g/ml |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Bulkdichtheid | 00,68-0,72 g/ml |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Deeltjesdichtheid | 10,2-1,3 g/ml |