| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Eigenschap | Hoge Schuringsweerstand |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| kleur | Beige |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Eigenschap 1 | hoge schuringsweerstand |
| Eigenschap 2 | Hoge Verbrijzelingssterkte |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Statisch geadsorbeerd water %≥ | 22.0 |
| Statische geadsorbeerde methanol %≥ | 15.0 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0,66 |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Statische wateradsorptivity | ≥ 22% |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Slijtage Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
|---|---|
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| Maat | 2.03.0mm; 3.05.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Vorm | korrelige strook |
| kleur | Beige |
| Quality Management | ISO9001 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0.66 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |