| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
| Vorm | Sferisch |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Vorm | Sferisch |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |