| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| PH Waarde | 3-4 |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Vorm | Sferisch |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| Kleur | Beige |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| type | Adsorbens |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| PH waarde | 2-12 |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Vorm | Sferisch |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Leven in dienst | 2-3years |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| PH waarde | 2-12 |
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
|---|---|
| Maximale bulkdichtheid | 00,72 g/ml,0.70 g/ml |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |