| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
|---|---|
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 22% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |
| CAS No. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25 kg/BAG |
|---|---|
| Productnaam | Moleculair zeefdeshydratiemiddel |
| Toepassing | Luchtdrogen, gaszuivering |
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |