| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Statische wateradsorptivity | ≥ 22% |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| kleur | Beige |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Grootte | 35mm |
| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Vorm | Korrelig |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Poriegrootte | 4A |
| Sollicitatie | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
|---|---|
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |