| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Statische wateradsorptivity | ≥ 22% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Eigenschap 1 | Hoge Schuringsweerstand |
| Eigenschap 2 | Hoge Verbrijzelingssterkte |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Statische wateradsorptivity | ≥ 22% |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Slijtage Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Een andere naam | Moleculaire Zeef 4A |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm |
| Vorm | deeltje |
| Naam | Moleculaire Zeef 4a |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |