| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Een andere naam | Moleculaire Zeef 4A |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| Vorm | gebied |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Maat | 2.03.0mm; 3.05.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Vorm | korrelige strook |
| kleur | Beige |
| Quality Management | ISO9001 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0.66 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| EINECS NR | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Vorm | Korrelig |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |
| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| kleur | Beige |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |