| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Functie | Hoge Chemische Verenigbaarheid |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Model | Cms-220 |
|---|---|
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Type | Adsorbens |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
|---|---|
| Verschijning | Zwarte Korrelig |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| PH -waarde | 2-12 |
| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Functie | Multi functioneel |
| koelmiddelenmodel | R12, R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Verschijning | Zwarte Korrelig |
| PH Waarde | 2-12 |
| PH waarde | 2-12 |
|---|---|
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Leven in dienst | 2-3years |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| PH Waarde | 2-12 |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Functie | Buitengewone het Drogen Capaciteit |
| Toepassing | Stationaire Koelingssystemen |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |