| Naam | moleculaire zeefdroger |
|---|---|
| Statisch water adsorption%≥ | 17.5 |
| Slijtage rate%≤ | 0,1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0,85 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Oorsprong | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Zuiverheid | ≥ 99% |
| Bulkdichtheid | 00,68-0,72 g/ml |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Vorm | Sferisch |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| model | Cms-220/240/260 |
| Type | adsorbens |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| model | Cms-220/240/260 |
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Grootte | 2-4 mm |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Vorm | Sferisch |
| PH waarde | 6-8 |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Poriegrootte | 2-3nm |