| Bulkdichtheid | 00,4-0,5 g/ml |
|---|---|
| Deoxideringsnauwkeurigheid | ≤5.0ppm |
| Vermorzingskracht | > 45 N/kraal |
| Chemische formule | PD |
| Werksnelheid | < 1000h-1 |
| Bulkdichtheid | 00,4-0,5 g/ml |
|---|---|
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
| Partikelgrootte | 2.0-3,0 mm; |
| Werksnelheid | < 1000h-1 |
| Palladiumgehalte | 00,1% - 5,0% |
| Toepassing | Katalysator in chemische reacties |
|---|---|
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Chemische formule | PD |
| Palladiumgehalte | 00,1% - 5,0% |
| Verpakking | 25 kg/zak |
|---|---|
| Chemische formule | PD |
| Bulkdichtheid | 00,4-0,5 g/ml |
| Deoxideringsnauwkeurigheid | ≤5.0ppm |
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Palladiumgehalte | 00,1% - 5,0% |
|---|---|
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
| Vorm | Sfeer |
| Vermorzingskracht | > 45 N/kraal |
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
|---|---|
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Chemische formule | PD |
| Vorm | Sfeer |
| Toepassing | Katalysator in chemische reacties |
| Security Level | High |
|---|---|
| Server Technology | openresty |
| Access Denied | Yes |
| HTTP Method | GET |
| Server Type | Web Server |
| Bulkdichtheid | 00,68-0,72 g/ml |
|---|---|
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| Type | Dehydrerend |