| Server | openresty |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
|---|---|
| Vermorzingskracht | > 45 N/kraal |
| Deoxideringsnauwkeurigheid | ≤5.0ppm |
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Toepassing | Katalysator in chemische reacties |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
|---|---|
| Palladiumgehalte | 00,1% - 5,0% |
| Vermorzingskracht | > 45 N/kraal |
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Deoxideringsnauwkeurigheid | ≤5.0ppm |
| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Thermische stabiliteit | Hoog |
| Porievolume | 00,30-0,45 l/g |
| Vorm | Ballen; korrelvormig |
| Alkaliweerstand | Hoog |
| Al2o3 | ≥ 93% |
|---|---|
| Thermische stabiliteit | Hoog |
| Wateradsorptie | Laag |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Grootte | Aangepast |
| Alkaliweerstand | Hoog |
|---|---|
| Wateradsorptie | Laag |
| Oxydatieweerstand | Hoog |
| Fluorideadsorptie | Hoog |
| CAS No | 110092-32-3 |
| Porievolume | Hoog |
|---|---|
| Oxydatieweerstand | Hoog |
| Fluorideadsorptie | Hoog |
| Al2o3 | ≥ 93% |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Bewaarplaats | Bewaar op een koele, droge plaats |
|---|---|
| Partikelgrootte | 2.0-3,0 mm; |
| Chemische formule | PD |
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Bulkdichtheid | 00,4-0,5 g/ml |
| Bulkdichtheid | 00,4-0,5 g/ml |
|---|---|
| Zuurstofgehalte van synthesegas | < 2000 (0,2%) ppm |
| Toepassing | Katalysator in chemische reacties |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Vermorzingskracht | > 45 N/kraal |