| Bedrijftype | Fabrikant |
|---|---|
| Grootte | 8*12 netwerk en 4*6-Netwerk |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Slijtage Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Kleur | Beige |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| PH | 3-10 |