| Modelaantal | zeoliet 5a |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Type | adsorbens |
| zuiverheid | 98% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| kleur | Beige |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |